CIRKO GRUPĖ

2014 m. Lietuvos dainų šventės „Čia mano namai“, skirtos Dainų šventės 90-mečiui paminėti, Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos…“ (2018 m. ) dalyvis.

„Cirkas buvo ir liko mūsų darbas, mūsų poilsis ir mūsų gyvenimo būdas“ – visada teigė cirko meno pradininkas Kuršėnuose šviesaus atminimo Genutis Vingras. Su koncertiniais pasirodymais vadovas Genutis Vingras ir jo žmona Nina gastroliavo Rusijoje, Bulgarijoje, Rumunijoje, dirbo Taškento cirke, iliuzionistų suvažiavimuose Maskvoje, Gagroje, tačiau įspūdingiausi šeši mėnesiai praleisti Japonijoje, kur cirko artistai surengė per 100 pasirodymų. G. Vingras pirmas Lietuvoje 1982 m. tapo Maskvos iliuzionistų klubo nariu, o po penkerių metų – Saratovo pasaulinės mugės klubo nariu.
Nuo 2006 m. cirkui vadovauja Nina Kundrotienė.
Jaunaisiais cirko artistais didžiuojasi ir džiaugiasi tiek grupės vadovė, tiek žiūrovai, vertinantys atlikėjų drąsą, ryžtą ir artistiškumą.

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro CIRKO GRUPĖ/MAGIJOS TEATRAS
Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro CIRKO GRUPĖ/MAGIJOS TEATRAS
Vadovė Nina KUNDROTIENĖ
Vadovė Nina KUNDROTIENĖ

Kolektyvo dalyvavimas respublikinėse šventėse, festivaliuose:

Respublikininė vaikų ir jaunimo etnokultūrinė stovykla „Koks kraštas, toks ir raštas“ Paežerių dvare (2020 m.), XX respublikinis teatrų festivalis-konkursas „Kartu“ Kurtuvėnuose (2020 m.).

Kolektyvas aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuose ir akcijose Šiaulių rajone.

Kolektyvo vykdomos edukacijos:

Edukaciniai užsiėmimai Magijos teatro stovykloje prie Rėkyvos ežero ir Jurmaloje (2020 m.), Rasų ir Joninių šventėje Kuršėnuose (2020 m.).Daugiau
informacijos
Vadovo kontaktai

Vadovė Nina Kundrotienė

el. p. ninakundrotiene@gmail.com

tel. 8 671 05 565