Jaunimo muzikos grupė ,,NETO"

Kolektyvas savo veiklą skaičiuoja nuo 2007 m. Tai jaunų, gabių, talentingų jaunuolių būrys, kurį jungia vienas pomėgis – muzika. Grupė groja įvairaus stiliaus bei žanro muziką – klasikinę, džiazines kompozicijas, aranžuotas lietuvių liaudies bei savos kūrybos dainas. Visi grupės nariai yra baigę muzikos mokyklą ir įvaldę ne vieną muzikos instrumentą.
Tiek grupė „Neto“, tiek Emilijos ir Mykolo duetas intensyviai muzikuoja ir savo, ir žiūrovų malonumui: aktyviai dalyvauja įvairiuose Šiaulių rajono bei respublikos koncertuose, konkursuose, festivaliuose, noriai inicijuoja ir įgyvendina netradicinius projektus, yra atviri ir prisijungiantys prie inovatyvių muzikos raiškos formų, nuoširdžiai draugaujantys ir bendradarbiaujantys su įvairaus žanro ir amžiaus muzikos mylėtojais.

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro  jaunimo muzikos grupė „Neto“
Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro jaunimo muzikos grupė „Neto“
Vadovė Nerilė BERNOTIENĖ
Vadovė Nerilė BERNOTIENĖ


Daugiau
informacijos
Pasiekimai

2007 m., 2008 m., 2011 m. jaunimo muzikos grupių konkursas „Muzikos dirižablis“ (Kelmė) – 2011 m. iškovota I vieta;

2010 m. dalyvavo jaunimo muzikos grupių konkurse „FOOZAS 2010“ (Druskininkai);

2011 m. festivalis visai šeimai „Naisių vasara 2011“ (Naisiai);

2011 m. istorinės lietuvių dainos festivalis – konkursas „Aušta aušrelė“ (Joniškis).

Kolektyvo nariai ir jų vadovė nuo 2007 m. jaunimo muzikos grupių festivalio „neto)))“ organizatorių grupėje. Taip pat  2011 m. ir  2012 m. – „Džiazo vakaras“ organizatoriai. Nuo 2009 m. respublikinio tremtinių ir politinių kalinių mišrių chorų festivalio, skirto Šv. Cecilijos garbei, partneris. Parengė ir įgyvendino du jaunimo meninius projektus „Šok su Čiurlioniu“ ir „Jauna valstybė, nes jauni mes!“

Jaunimo grupė dalyvauja įvairiuose Šiaulių rajono bei respublikoje rengiamuose koncertuose, konkursuose bei festivaliuose.

Vadovo kontaktai

Vadovė Nerilė Bernotienė

el. p. nerileb@gmail.com

tel. 8 611 57 047