Jaunimo choras „MELOMANAI"

2014 m. Lietuvos dainų šventės „Čia mano namai“, skirtos Dainų šventės 90-mečiui paminėti, 2018 m. Lietuvos šimtmečio dainų šventės „VARDAN TOS…“ dalyvis.

2015 m. Lietuvos kultūros ministerijos, Lietuvos liaudies kultūros centro ir Pasaulio lietuvių Dainų švenčių fondas suteikė nominaciją „Geriausias Lietuvos suaugusiųjų choras ir vadovas“ bei, chorui „Melomanai“ švenčiant savo kūrybinės veiklos penkmetį, įteikė aukščiausią kolektyvo apdovanojimą „AUKSO PAUKŠTĘ“.
Jaunimo choras „Melomanai“ susibūrė 2011 metais. „Melomanai“ dalyvauja įvairiuose renginiuose, dažniausiai atlieka savo autorines arba pačių aranžuotas lietuvių liaudies dainas. Choro nariai ne tik dainuoja, bet ir groja įvairiais instrumentais, todėl, esant reikalui, choras virsta orkestru. Muzikavimas kartu jiems – turiningo, aktyvaus, kūrybiško laisvalaikio praleidimo forma.

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro jaunimo mišrus choras „MELOMANAI“
Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro jaunimo mišrus choras „MELOMANAI“


Daugiau
informacijos
Pasiekimai

Kolektyvo veikla ir svarbiausi laimėjimai:

 • Šiaulių miesto ir apskrities meno mėgėjų kolektyvų ir atlikėjų festivalyje „Rudens mozaika“ 2011 m. tapo laureatu ir pelnė nominaciją „Už kūrinio atlikimo kultūrą, kūrinio interpretaciją“.
 • 2012 m. dalyvavo respublikiniame švietimo įstaigų mokinių chorų festivalyje – konkurse „Lai skamba balsai“ (Šeduva) ir pato laureatu.
 • 2012 m. II tarptautiniame chorų festivalyje – konkurse  „Šiauliai Cantat 2012″ choras dainavo festivalio atidarymo koncerte Šiaulių Šv. Petro ir Povilo katedroje. Po įvykusio konkurso kolektyvui įteiktas žiūrovų simpatijų prizas ir  AUKSO diplomas (92,9 balai), suteikiantis galimybę varžytis dėl GRAND PRIX prizo su Lietuvos vaikų ir jaunimo centro choru „Kivi“ (93 balai) vad. Danguolė Aukselienė. Kovą laimėjo „Kivi“.
 • 2012 m. gruodžio mėnesį XX tarptautiniame chorų sakralinės, adventinės ir Kalėdinės muzikos festivalyje „CANTATE DOMINO“ (Kaunas) įteiktas SIDABRO diplomas. 
 • 2014 m. Lietuvos dainų šventės „Čia mano namai“, skirtos Dainų šventės 90 – mečiui paminėti, dalyvis.

2013 m. 

 • Suaugusiųjų chorų konkurse įteiktas AUKSO diplomas (90 balai) ir suteikta galimybė dalyvauti II ture Vilniuje.
 • Suaugusiųjų chorų konkursas II turas, suteiktas specialus prizas „už sėkmingą debiutą“.

2014 m.

 • Vasario mėn. vyko chorų atranka į dainų šventę Vilniuje. Choras Birželio 28 d. yra pakviestas vykti į Kauną, kur vyks dainų šventės atidarymas, o Liepos mėn. choras vyks į Vilnių.

„Melomanai“ dalyvauja įvairiuose renginiuose, dažniausiai atlieka savo autorines arba pačių aranžuotas lietuvių liaudies dainas. Choro nariai ne tik dainuoja, bet ir groja įvairiais instrumentais, todėl esant reikalui, choras virsta orkestru. Muzikavimas kartu jiems – turiningo laisvalaikio praleidimo forma.

2015 m.

 • kovo mėn. „Melomanams“ buvo suteikta garbė dalyvauti chorinės muzikos pavasario koncertų cikle ir Vilniaus Taikomosios Dailės muziejaus salėje atliko beveik valandos laiko solinę programą.
 • balandžio mėn. choras dalyvavo Tarptautiniame Lietuvos patriarcho J. Naujalio festivalyje – konkurse,kuris vyko Kaune.
       Pirmą vakarą, po konkurso 90,33 balų ir laimėjo Aukso diplomą. Kitą dieną chorui buvo suteikta galimybė varžytis su kitais chorais dėl Grand Prix. Konkurso metu choras surinko 93,00 balų ir laimėjo II – vietos taurę, o taip pat taurę už įtaigiausiai atliktą J. Naujalio kūrinį ( privalomą konkurso kūrinį).
 • gegužės mėn. choras „Melomanai“ dalyvavo pirmame Šiaurės Lietuvos chorų festivalyje Pasvalyje.
 • liepos mėn. choras „Melomanai“ gavo Šiaulių apskrities muzikos apdovanojimą (ŠAMA).

2016 m.

 • sausio mėn. choras gavo „Aukso paukštės“ apdovanojimą, kaip geriausias suaugusiųjų choras ir vadovas.
 • balandžio mėn. 9 dieną „Melomanai“ švęs savo kūrybinės veiklos penkmetį, kurio metu bus oficialiai įteiktas aukščiausias kolektyvo apdovanojimas „Aukso paukštė“.

2017 m.

 • balandžio mėn. vykusiame suaugusiųjų chorų konkurso I ture, kolektyvas pasitvirtino I laipsnio kategoriją ir pelnė apdovanojimą už geriausiai atliktą lietuvių kompozitorių harmonizuotą dainą.
 • gegužės mėn. choras koncertavo V tarptautiniame Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkurso-festivalio uždarymo koncerte, kuris vyko Šiauliuose „Saulės“ koncertų salėje.  „Melomanai“ taip pat dalyvavo II Šiaurės Lietuvos chorų festivalyje, kuris vyko Pasvalyje, o kitą dieną Pumpėnų bažnyčioje atliko solinį koncertą.
 • birželio mėn. choras pirmą kartą dalyvavo Vakarų Lietuvos krašto dainų šventėje Klaipėdoje.

2018 m.

 • 2018 Lietuvos šimtmečio dainų šventės „VARDAN TOS…“ dalyvis.
Vadovo kontaktai

Nerilė Bernotienė  tel. 861157047

Jovita Bražukienė el. paštas jovkebra@yahoo.com