Naujienos

Ginkūnų kultūros centro liaudiškos muzikos kapela ,,Švedė" dalyvavo respublikiniame liaudiškos muzikos festivalyje ,,GRAJA"

2026 06 15


2026 m. birželio 13 d. Ginkūnų kultūros centro liaudiškos muzikos kapela ,,Švedė" dalyvavo respublikiniame liaudiškos muzikos festivalyje ,,GRAJA" Gasčiūnuose, Joniškio r.                                                                                         

Dėkojame Joniškio  A. Raudonikio muzikos mokyklos kapelos vadovei Editai Rudienei už pakvietimą, šiltą priėmimą, dovanas, vaišes, už progą pasilepinti saulės spinduliais ir už galimybę pasimėgauti susirinkusių amatininkų ir tautodailininkų menu ir rankų darbo gaminiais.

Ginkūnų KC informacija




dec-2