Naujienos

Kaimynų diena Gilaičiuose „Kai giminė už mylios, o kaimynas už tvoros“

2023 06 06


Šeštadienio popietę į Gilaičių bibliotekos dirbtuvėles skubėjo jaunimas, kur laukė bibliotekininkė Rita Bielskienė. Vyko edukacija „Grožybės iš nėrimo virvutės“. Edukatorė Dalija Ulinskienė.

Vakarop į Gilaičių kultūros namų kiemelį rinkosi ne tik Gilaitiškiai, bet ir kaimynai iš Sauginių, Aukštelkės, Kužių, Ginkūnų.

Prasmingais ir šiltais sveikinimo žodžiais šventę pradėjo renginio vedėja Lina Kasparienė.

Pasidžiaugti, pasveikinti ir kartu praleisti laiką atvyko Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė, Gilaičių bendruomenės pirmininkas Tomas Ragelskis, seniūnaitė Irena Šverienė, LR Seimo narės Rimos Baškienės padėjėja Birutė Banienė.

Šventės metu buvo eksponuojama Gilaičių gyventojo Sauliaus Anglickio foto nuotraukų paroda ir Kaimynų auksarankių darbų paroda.

Visi susirinkusieji kartu dainavo, lingavo, džiaugėsi muzikos garsais, kurias dovanojo solistė Austėja Mačiulytė iš Pakruojo, ŠRSKC Sauginių liaudiškos muzikos kapela (vad. K. Lučinskaitė ir R. Krikštanavičienė), Ginkūnų filialo liaudiškos muzikos kapela „Švedė“ (Z. Bružienė), populiarios muzikos duetas Vida ir Elvyra (vad. Z. Bružienė), Kužių salės merginų šokių grupė „Saulė“ (vad. I. Dunauskienė), moterų šokių grupė „Daisy“ (vad. I. Dunauskienė).

 

ŠRSKC Gilaičių filialo informacija

Regina Krikštanavičienė