Naujienos

„Kelionė į miesto centrą" - Kuršėnai

2023 10 21


2023 m . spalio 18 d. Šiaulių rajono savivaldybės Kuršėnų centre įvyko projekto „Atgal į miesto centrą“ pristatymas. Siekiant puoselėti istorinę atmintį buvo sukurtas Kuršėnų miesto centro tarpukario maketas 100*200 mm ir jo ekspozicija, fotografijų paroda, jų pagrindu sukurta inovatyvi istorijos paskaita. „Tai kas išlieka" ir išleista J. Kiriliausko knyga - „Kelionė į miesto centrą". Tokiu būdu įprasminta Kuršėnų miesto istorija.
Renginio pradžioje suskambo Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro kolektyvo „Melodija“ atliekami kūriniai. Projektu susidomėję Kuršėnų miesto gyventojai turėjo galimybę paklausyti bendraautoriaus R. Tamošaičio pristatymą apie maketą ir jo kūrybinius kelius, išvysti fotografijų parodą „Kuršėnų žmonės pasakoja“ ir pasiklausyti istoriko J. Kiriliausko knygos „Kelionė į miesto centrą“ pristatymą. Ačiū
Renginyje dalyvavę svečiai buvo apdovanoti J. Kiriliausko knygomis. Renginio dalyvius pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės vicemereas E. Kirkutis.
Nespėjusius sudalyvauti projekto pristatyme maloniai kviečiame atvykti ir apžiūrėti maketą ir fofografijų parodą Kuršėnų kultūros centre.
Fotografijos Robertos Griciūtės