Naujienos

Koncertas „Pavasario žiedai mamai”, skirtas Motinos dienai

2023 05 08


Mama! Mamyte! Mama!

Šaukiu tave balsu.

Tai tu, mamyte mano,

Gražiausia iš visų.

Tai tu, mamyte mano,

Švelniausia iš visų,

Nuo tavo giedro šypsnio

Visuos namuos šviesu.

 

Viena šilčiausių, jautriausių, nuostabiausių pavasario švenčių – Mamos diena.

ŠRSKC Kairių filiale penktadienio popietę skambėjo eilės, liejosi dainos. Mažieji Kairių lopšelio-darželio ,,Spindulėlis“ ugdytiniai su auklėtojomis dainavo, šoko, deklamavo ir suvaidino pasaką ,,Vilkas ir septyni ožiukai“. Andrėja ir Karolis Baužos Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos auklėtiniai dalyvavo kaip solistai. Andrėja – kanklės, mokytoja Kristina Kuprytė, Karolis grojo saksofonu. Oridijus ir Arvilas Stanislovaičiai ne tik gražiai vedė renginį su mama Diana, bet ir dovanojo smuiku atliekamus muzikinius kūrinius. Daug aplodismentų susilaukė Kairių filialo moterų vokalinis ansamblis, vadovas Julius Muliarčikas.

Renginio metu salė buvo papuošta Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos Kairių padalinio moterų suneštais rankdarbiais ,,Iš močiučių ir mamų skrynių“. Parodą labai vaizdžiai ir išradingai pristatė Stasė Lengvenienė.

Kairių filialo kultūros darbuotojos Danutė Kazlauskienė ir Nijolė Girniuvienė visas mamas ir močiutes išlydėjo tulpių žiedais ir Kairių jungtinės mokyklos Kairių skyriaus  2-3 kl. mokinių padarytais darbeliais, mokytojos Dženara Astasevičienė ir Diana Valskienė.

Renginys buvo pripildytas džiugesio, meilės, švelnumo, jautrumo žiedais.

 

ŠRSKC Kairių filialo informacija