Naujienos

Kuršėnuose Kalėdų eglė sužibo pramogų šurmulyje!

2023 12 08


Trečiadienio vakarą visuose Kuršėnuose pasklido šv. Kalėdų laukimo nuotaika. Miesto centrinėje aikštėje įžiebta natūrali žaliaskarė, kurią įžiebė Šiaulių rajono Meras Česlovas Greičius kartu su personažais „Murmesiukai“ .

Teatralizuota pasaka ir šventinis koncertas

Lauryno Ivinskio aikštėje mažuosius šventės svečius pasitiko dar niekur nematyti pasakų šalies gyventojai „Murmesiukai“. Teatralizuota pasaka visus žiūrovus kvietė atverti stebuklingą skrynią, kuri simbolizuoja šviesos ir vilties laiką laukiant gražiausių metų švenčių.

Šviečiantis Kalėdų elektromobilis visą šventinį vakarą vežiojo vaikus ir tėvelius iš L. Ivinskio aikštės į Saldžiausią šviesų parką, kuriame kvietė pramogoms ir susitikimui su Kalėdų seneliu.

Vėliau savo pasirodymą ir šventinę muziką dovanojo atlikėjas Justinas Lapatinskas, o šventės kulminacija tapo muzikiniai fejerverkai, nušvietę visą Ventos pakrantę.

Išskirtinis parkas ir Kalėdų senelio rezidencija

Kalėdų senelis šiais metais atidarė savo dirbtuves Kultūros centro patalpose (Ventos g. 11A, Kuršėnai), ir pakvietė visus vaikus, norinčius aplankyti Kalėdų senelį, pas jį atvykti gruodžio 15-26 dienomis nuo 17.00 iki 19.00 val. Taip pat, pirmą kartą Kuršėnuose sušvito ir saldžiomis dekoracijomis papuoštas Šviečiantis Kalėdų parkas.

 

Informacija Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro

Fotografijos Robertos Griciūtės