Naujienos

PO VASAROS DANGUMI

2026 06 22


Ugnies šviesa, kvapnios arbatos gurkšnis ir sielą šildantys žodžiai bei muzika užbūrė visus susirinkusius į Verbūnų parką. Net lietaus dulksna nesutrukdė mėgautis jau tradicija tapusiu renginiu  gamtos prieglobstyje!

Už šį jaukų, muzikos ir poezijos pripildytą vakarą nuoširdžiausias AČIŪ:

Šiaulių r. savivaldybės Vyt. Vitkausko viešosios bibliotekos literatų klubui „Braižas“ – už gilias, jautrias ir įkvepiančias eiles, Kairių KC instrumentiniam-vokaliniam ansambliui „Ka-lankė“ (vad. Gitana Svirplienė) – už užburiančius akordus, Bridų KC liaudiško dainavimo grupei „Brydė“ (vad. Rasa Šiškuvienė) – už skambias, širdį virpinančias dainas, Verbūnų KC romansų atlikėjų  grupei „Retro“ (vad. Ona Baranauskienė ir Mantas Markušenka) – už romantišką ir nostalgišką vakaro nuotaiką.

Ypatingą padėką skiriame asociacijos "Verbūnų bendruomenė" pirmininkui Justinui Jancevičiui už nuoširdžią pagalbą organizuojant renginį Ir, žinoma, ačiū visiems vakaro dalyviams, kurie atvyko ir savo šiltomis šypsenomis bei buvimu kartu sukūrė nepakartojamą atmosferą!

Iki naujų susitikimų!

 

Verbūnų kultūros centro informacija




dec-2