Naujienos

,,Šeimos pavasaris,, Gruzdžiuose

2023 05 19


Visame pasaulyje gegužės 15 dieną švenčiama Tarptautinė šeimos diena. Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu ji minima nuo 1994 metų, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į problemas, kurios tiesiogiai ar netiesiogiai turi įtakos kiekvienai šeimai. Šeima – pati didžiausia ir svarbiausia vertybė. Šeima – tai miniatiūrinė visuomenė, nuo kurios darnumo priklauso visos didelės žmonių visuomenės saugumas. 

Gruzdžių kultūros namuose, kaip tik šią dieną, vyko koncertas ,,Šeimos pavasaris,,. Koncertinę programą dovanojo Kuršėnų meno mokyklos Gruzdžių, Kairių, Ginkūnų vietovių jaunieji akordeonistai, kuriuos muzikavimo paslapčių moko muzikos pedagogė Meilutė Dautarienė ir Gruzdžių-Žarėnų vokalinio instrumentinio ansamblio dainininkai ir muzikantai. Atskirą programėlę paruošė ir parodė Žvirblių šeimynos muzikantai. Renginį vedė Meilutė Dautarienė ir meno vadovė Rasa Šiškuvienė.                               

Šeima – tai kelios kartos namiškių susirenkančių prie bendro stalo, jaukaus židinio ugnelės, tai gražiausia Mamos lopšinė, rūpestingo Tėčio glėbys, Senelės numegztos kojinės, Senelio iš miesto parvežtas „kiškio pyragas“. Visiems mums reikia šeimos. Žmogui svarbu ne tik turėti namus ir šeimą, bet ir vietą, kurioje jis būtų laukiamas, mylimas ir laimingas.

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Gruzdžių filialo informacija

Nuotraukos R.Šiškuvienės