Naujienos

,,Tau, Mamyte‘‘. Šakynoje vyko koncertas skirtas paminėti mamos dieną

2023 05 09


Mamos kvepia virtiniais,

Puode jų kvapo pilna,

Mamos kvepia megztiniais-

Šimto procentų vilna.

 

Mamos kvepia suknelėmis,

Lupų dažais ir laime,

Mamos kvepia senelėmis,

Žylančiomis savaime.

 

Mamos kvepia beribe

Meile ir daržo mėtomis,

Mamos kvepia kantrybe,

Raktais, kuriuos išmėtom.

 

Mamos kvepia trapučiais,

Sviestu ir muilo putom,

Dar telefono skambučiais,

Rūpesčiu, kur bebūtum.

Štai tokiu gražiu Daivos Čepauskaitės eilėraščiu buvo pradėta šventė Šakynoje. Susirinko pilna Šakynos mokyklos sporto salė, kuri buvo paversta gražia erdve koncertams.

Mamyčių širdis džiugino Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyriaus ugdytinių šokiai, eilėraščiai. Astos Rekštienės paruošti vaikai sušoko trankią ,,Polką‘‘ ir ,,Rokenrolą. Gražiausias eiles vaikai dovanojo mamos, ne viena ašara nuriedėjo klausantis puikiai paruoštų vaikų, vaikus ruošę mokytoja Diana Narutavičiėnė.

Skambias daina dovanojo Šiaulių rajono skyriaus kultūros centro, Šakynos filialo  meno vadovas Rimantas Mickevičius. Nei vien šventė neapsieina be jo kerinčio balso.

Net du šokiu dovanojo Šiaulių rajono skyriaus kultūros centro, Šakynos filialo mergaičių ritminių šokių kolektyvas. Jos sušoko šokį ,,Piratės‘‘ ir ,,Sofia‘‘. Taip pat mamų laukė ir šokio ,,Jūra‘‘ premjera, šokį atliko Šiaulių rajono skyriaus kultūros centro, Šakynos filialo merginų ritminių šokių kolektyvas ,,Asteros‘‘. Abiems kolektyvams vadovauja ŠRSKC Šakynos filialo meno vadovė Julija Gribėnė.

Visą šventę vainikavo bendra vaikų ir mamyčių daina, po kurios vaikai įteikė savo gamintas gėlių puokšteles.

Viso koncerto metu džiugino vaikų nupiešti portretai, kurie po koncerto persikėlė į Šakynos filialo kultūros namų langus.

Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie šventės. Valentui ir Lukui Andrijauskams, Austėjai Petrauskaitei, Ievai Pelytei už dekoracijų pakabinimą, Simai Petrauskienei, Erikai Liaudanskei už dekoracijų gaminimą, Odetai Mažeikienei už nuostabaus grožio raides ,,Tau, Mamyte‘‘. Gruzdžių progimnazijos Šakynos skyriaus mokytojoms ir vaikams už gražiausias puokšteles, skambius eilėraščius ir trankius šokius.